Gez Dolaş:
< Market kategorisindeki tüm yazılar

Solo Volkswagen Tiguan Çekilişi

1 Eylül ile 31 Ekim tarihleri arasında Promosyonlu Solo ürünlerinden alarak ürün ambalajlarının içinde bulunan şifreyi, ad, soyad, adres bilgileriyle birlikte, aralarında birer boşluk bırakarak 1579 kampanya hattına kısa mesaj ile gönderen yada www.facebook.com/solosolosolo veya www.soloylahalletgitsin.com web sitelerinde GSM no, ad, soyad, adres ve katılım şifresi bilgilerini girerek kampanyaya katılanlar Volkswagen Tiguan Otomobil, Philips LED TV veya küçük ev aleti kazanma şansı yakalıyor.

Solo Volkswagen Tiguan Çekilişi

Hediyeler:
3 kisiye Volkswagen Tiguan 2012 model otomobil,
30 kisiye Philips 42' 42PFL3507K/02 LED TV,
Hergün 30 kisiye Küçük ev aletiÇekilis Tarihi: 05.11.2012
Saat:11.00
Çekilis Sonuçlari Açiklanma Tarihi ve Yeri: Kazanan talihliler 08.11.2012 tarihli Radikal gazetesi Türkiye baskisinda duyurulacaktir. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapilacaktir. Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 23.11.2012 tarihine kadar, yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 08.12.2012 tarihine kadar kimlikleri, özgün sifreli ürün ambalaji ve fis/faturasi ile U2 Tanitim ve Promosyon Hizmetleri?ne basvurmalari halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardir.

Önemli: Ikramiye tesliminde Sifreli ürün ambalaji ve fis/fatura ibrazi zorunludur. Mutlaka Saklayiniz. Kisa mesaj ve internet katiliminda ad, soyad ve adres bilgisi eksik olanlara çekilis hakki verilmeyecektir.

Solo Ürünleri Çekilis Haklari:
Solo Akilli Çözümler Çek-al peçete yedek paket, Solo Naturel Havlu 3'lü, Solo Peçete 100'lü, Solo Peçete desenli, Solo Akilli Çözümler Çek-al Havlu yedek paket için bir(1), Solo Havlu 3'lü, Solo Peçete 200'lü, Solo Dekoratif Havlu 3'lü, Solo Tuvalet Kagidi 9'lu için iki(2), Solo Havlu 6'li, Solo Tuvalet Kagidi 8'li, Solo Akilli Çözümler Çek-al Havlu Kutu, Solo Akilli Çözümler Çek-al Peçete kutu, Solo Akilli Çözümler Duble Rulo Havlu 4'lü, Solo Havlu 8'li için üç(3), Solo Tuvalet Kagidi 16'li, Solo Havlu 12'li için dört(4), Solo tuvalet kagidi 24'lü, Solo Akilli çözümler Duble Rulo tuvalet kagidi 12'li için bes(5), Solo tuvalet kagidi 32'li için alti(6), Solo Akilli çözümler sikistirilmis tuvalet kagidi 40'li için ise yedi(7) çekilis hakki kazandirir.

Bu Kampanyaya Ipek Kagit ve U2 çalisanlari ile 18 yasindan küçükler katilamazlar.

Kampanya hakkinda detayli bilgi ve katilim kosullari için mutlaka Solo'nun www.soloylahalletgitsin.com internet sitesini ziyaret ediniz yada 0 212 212 40 30 numarali U2 Kampanya Danisma Hatti?ni arayiniz.

Başlık: Solo Volkswagen Tiguan Çekilişi

Diğer haberler: solo, solo tuvalet kağıdı, solo araba çekilişi, solo ürünleri çekiliş, çekilişler, araba çekilişleri,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi