Gez Dolaş:
< Ayakkabı kategorisindeki tüm yazılar

Puma Instagram Yarışması Başladı!

#PUMAgram ile kendi PUMA Açınızı yakalayın, üstün bir analog fotoğraf makinesi ile 250 TL değerinde hediye çekine sahip olun. 06 - 20 Mayıs tarihleri arasında "PUMA açısından" çektiğin fotoğrafı; #pumagram, #puma ve #life hashtaglerini kullanarak Instagram’a yükle, like'ları topla!

Puma Instagram Yarışması Başladı!

Hayata hiç bakmadığın bir açıdan bak, biraz doğaya yaklaş, hatta biraz eğil, bükül ve daha önce eğlenmediğin kadar eğlen! İşte biz buna PUMA Açısı diyoruz ve senin PUMA Açını merak ediyoruz. Paylaşmaya ve kazanmaya hazır mısın?
Yapman gerekenler çok basit; Instagram hesabından @puma‘yı takip etmek ve çektiğin PUMA Açılı fotoğrafları; #pumagram, #puma ve #life hashtaglerini kullanarak paylaşmak.
En beğenilen fotoğraflar arasından PUMA jürisi tarafından seçilen açı senin açın olsun. Lomography fotoğraf makinesi ve 250 TL değerinde hediye çeki kazanma şansı yakala!
Yarışmaya katılmak ve kazanmak için PUMA Açısı ile çektiğiniz fotoğrafları #pumagram, #puma ve #life hashtagleri Instagram hesabınızdan paylaşmak ve @Puma hesabını takip etmek!

6 Mayıs’da başlayan yarışma 20 Mayıs’ta sona erecek. Instagram’da Puma hesabını takip eden kullanıcılar ‘Puma Açılı’ fotoğraflarını #pumagram, #puma ve #life hashtaglerini kullanarak Instagram’a yükleyerek en beğenilen fotoğrafa sahip olmak için yarışacaklar. En çok kişi tarafından beğenilen 10 fotoğraf jüri tarafından oylanacak ve birinci belirlenecek.

Üstün bir analog fotoğraf makinesi ve 250 TL değerinde hediye çekinin hediye olarak verildiği yarışmaya katılmak Instagram kullanıcıları ve fotoğraf çekmeye meraklılar için çok basit. Katılımcıların öncelikle Instagram hesaplarından @puma‘yı takip etmeleri gerekiyor.

Kazanan bu tarihler arasında PUMA Açılı fotoğraflarını #pumagram, #puma ve #life hashtaglerini kullanarak Instagram’a yükleyen ve en çok beğeni alan ilk 10 kişi arasından, PUMA jürisi tarafından seçiliyor. Katılımcılar yarışmaya istedikleri sayıda fotoğraf ile katılabiliyor.
Bu yarışma PUMA Spor Giyim AŞ. çalışanları ve birinci dereceden akrabaları dışında 18 yaşın üzerinde, Türkiye’de ikamet eden herkese açıktır.
Yarışma 6 - 20 Mayıs 2013 tarihleri arasında gerçekleşecektir. 20 Mayıs 2013’ten sonra yapılan girişler dikkate alınmayacaktır.
Yarışma katılımcıları fotoğraflarının PUMA sosyal medya platformlarında yer almasını peşinen kabul ederler ve fotoğrafların sosyal medya platformlarında kullanılması ile ilgili hiçbir hak talebinde bulunamazlar.
Katılımcılar yarışmaya kendi çektikleri fotoğraflar ile katılmak zorundadır.
Katılımcılar, çektikleri fotoğrafları #pumagram, #puma ve #life hashtagleri ile Instagram'a yüklemelidir.
Yarışmacıların katılımlarının geçerli olması için Instagram'da @Puma hesabını takip etmeleri gerekmektedir.
Kazanan kişi ile sosyal medya platformları üzerinden irtibata geçilecektir. Kazanan talihli 22 Mayıs 2013 tarihinde go.puma.com/pumagram adresinden duyurulacaktır.
Ödülü kazanacak olan yarışmacı en çok like - beğeni alan 10 fotoğraf arasından PUMA jürisi tarafından seçilecektir.
Ödül olarak Belair X 6-12 Jetsetter Lomography Fotoğraf Makinası ile Puma mağazalarında geçerli olan 250 TL değerinde hediye çeki verilecektir.
Ödüller paraya ya da başka bir ürüne çevrilemez, takas edilemez.
PUMA Spor Giyim AŞ. Herhangi bir eksik girişten veya yanlış bilgiden sorumlu tutulamaz.
Kazananlar ödüllerini kendi sorumlulukları altında kullanır.
PUMA Spor Giyim AŞ. gerekli gördüğü durumda ya da kendi kontrolü dışında gelişen olayların neticesinde yarışmayı ve/veya ödülleri iptal etme, düzenleme veya değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.
Kazananın bu kurallara uygun hareket etmediğinin anlaşılması halinde, kişi otomatik olarak diskalifiye edilir.
Katılımcı, yarışmaya girerek, yarışmaya katılması sonucu herhangi bir şekilde ortaya çıkabilecek herhangi bir talepten PUMA Spor Giyim AŞ.’yi tazmin ve feragat ettiğini kabul eder.
Katılımcıların yarışmaya katılım sayısında herhangi bir kısıtlama yoktur. Kazanma şansını artırmak için birçok kez giriş yapılabilir.
Katılımcılar yarışmaya katılarak yarışma şartlarını kabul etmiş sayılır.

Başlık: Puma Instagram Yarışması Başladı!

Diğer haberler: Puma, Puma Instagram, Yarışma, Hediye,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi