Gez Dolaş:
< Giyim kategorisindeki tüm yazılar

Adil Işık, Codentry, Love my body ve Night zoom Mağazaları’nda Bonus’a özel 15 TL adL Bonus!

9 - 20 Mayıs 2013 tarihleri arasında Bonus üyesi Adil Işık, Codentry, Love my body ve Night zoom mağazalarında 150 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL adl Bonus Hediye...

Adil Işık, Codentry, Love my body ve Night zoom Mağazaları’nda Bonus’a özel 15 TL adL Bonus!

Kampanya Detayı:
- 15 TL adL bonus kampanyası 9 - 20 Mayıs 2013 tarihleri arasında Bonus üyesi Adil Işık, Codentry, Love my body ve Night zoom mağazalarında 150 TL ve üzerinde yapılan tek ödemeli ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.
- 15 TL adL bonus, kampanyanın geçerli olduğu Adil Işık, Codentry, Love my body ve Night zoom mağazalarında kazanılacak, 31 Mayıs 2013 tarihine kadar sadece Adil Işık, Codentry, Love my body ve Night zoom mağazalarında kullanılabilecektir.
- Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 15 TL kazanabilecektir.
- Kampanyaya Bonus, Flexi, Paracard ve Money Visa'lar dahildir.
FLEXI müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET ADİLIŞIK yazıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
- Kampanyaya Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, Bonusnet banka kartları, ticari kartlar, kontör ve sanal kartlar dahil değildir.
- Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Başlık: Adil Işık, Codentry, Love my body ve Night zoom Mağazaları’nda Bonus’a özel 15 TL adL Bonus!

Diğer haberler: Adil Işık, Codentry, Love My Body, Night Zoom, Giyim, Bonus, Hediye Puan, Adl, Kampanya,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi