Gez Dolaş:
< Kredi Kartları kategorisindeki tüm yazılar

World ile Giyim ve Market Harcamalarınıza 50 TL WorldPuan Hediye!

World Card ile 10 - 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat sektörlerinde yapılan ilk 100 TL'lik alışverişinizden sonra her 100 TL'lik alışverişe 10 TL, toplamda 50 TL Worldpuan hediye!

World ile Giyim ve Market Harcamalarınıza 50 TL WorldPuan Hediye!

Kampanya Detayı:
- Kampanya 10 - 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat sektörlerindeki World Üye İşyerleri'nde yapılacak alışverişler için geçerlidir.
- Kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzerindeki alışverişten sonraki tek seferde yapılacak her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL Worldpuan kazanılacaktır.
- Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir.
- Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel banka kartları (ticari kartlar hariç), Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar ile yapılacak peşin ve taksitli alışverişler dahil olup nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
- Sanal kartla yapılan harcamalar ve internet harcamaları kampanyaya dahildir.
- Aynı gün aynı üye işyerinden yapılacak alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
- Kampanyaya katılmak için KATIL yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin 3160'a gönderilmesi gerekmektedir.
- Banka kartları için SMS katılımı yapılması gerekmemektedir.
- Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 8 Haziran 2013'te yüklenecek olup, puanların son kullanma tarihi 16 Haziran 2013'tür; kullanılmayan puanlar 17 Haziran 2013'te geri alınacaktır.
- Banka kartı için puan yükleme tarihi 12 Haziran 2013'tür.
SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,5 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL'dir. Vakıfbank Worldcard sahipleri 6635'e SMS göndermelidir.
- Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.

Başlık: World ile Giyim ve Market Harcamalarınıza 50 TL WorldPuan Hediye!

Diğer haberler: World, World Card, Market, Giyim, Kuyumcu, Gözlük, Saat, Ayakkabı, Kampanya, Worldpuan,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi