Gez Dolaş:
< Banka kategorisindeki tüm yazılar

FinansBank İnternet Şubesi Mayıs Ayı Fırsatları!

2-31 Mayıs 2013 tarihleri arasında Finansbank Bireysel İnternet Şubesi veya Kart İşlemlerim'e giriş yapın, alacağınız kampanya kodu ile aynı tarihler arasında www.misspera.com, www.erospirlanta.com ve www.444cicek.com internet sitelerinde yapacağınız alışverişlerinizde indirim fırsatlarından faydalanın!

FinansBank İnternet Şubesi Mayıs Ayı Fırsatları!


Kampanya koduna Finansbank Bireysel İnternet Şubesi'nde Mesajlarım > Kampanyalar alanındaki "İnternet Şubesinden Mayıs Ayı Fırsatları!" kampanyasından; Kart İşlemlerim'de Bana Özel Teklifler alanından ulaşabilirsiniz.

Kampanya Detayı:
- Kampanya indirim kupon kodlarına Finansbank Bireysel İnternet Şubesi'nde yer alan Mesajlarım > Kampanyalar alanından veya Kart İşlemlerim'de Bana Özel Teklifler alanından ulaşılabilmektedir.
- Bu kampanyalar sadece Finansbank bireysel müşterileri için geçerlidir. KOBİ İnternet Şubesi'ne, Kurumsal İnternet Şubesi'ne ve finansbank.enpara.com'a yapılacak olan girişler kampanyaya dahil değildir.
- Kampanyadan yararlanmak için müşterilerimizin 2-31 Mayıs 2013 tarihleri arasında www.finansbank.com.tr Bireysel İnternet Şubesi'ne veya Kart İşlemlerim'e en az 1 kere giriş yapmaları gerekmektedir.
- Müşteriler her üç kampanyadan da aynı anda faydalanabilecektir.
- Yurtdışından sipariş verilebilir, fakat yurtdışına teslimat yoktur. Ancak yurtdışından yurtiçi başka bir yer için sipariş verilebilmektedir.
- Kampanyadan yararlanmak için Finansbank Bireysel İnternet Şubesi'nden alınacak kupon kodunun aynı anda ya da aynı günde kullanılması zorunlu değildir.
- Bu kampanyalar firmaların diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Her sipariş için bir kere indirim kupon kodu kullanılabilir. Kullanıcı isterse kampanya tarihleri arasında aynı gün ya da farklı günlerde yapacağı diğer alışverişlerinde de aynı kod ile indirim fırsatından yararlanabilir.
- Kupon kodları paraya çevrilemez.
- Kullanım süresi dolan kupon kodları yenileri ile değiştirilemez.
- Kampanyadan yararlanan müşteriler kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırlar.
- Üye marka taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.
- Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
- Firmaların özel günler sebebiyle yaşayacakları yoğunluk sebebiyle oluşabilecek teslimat gecikmelerinden Finansbank sorumlu değildir.
- Ürünlerin bedeli, teslimdeki kusur ve değişiklikler, gecikme veya kullanımı sırasında ortaya çıkabilecek sorunlar garanti, iade, değişim, ayıp gibi hususlar nedeniyle Finansbank'ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Başlık: FinansBank İnternet Şubesi Mayıs Ayı Fırsatları!

Diğer haberler: Finansbank, İnternet Şubesi, Misspera.com, Erospirlanta.com, 444cicek.com,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi