Gez Dolaş:
< E-Ticaret kategorisindeki tüm yazılar

Vicco'dan Anneler Günü'ne Özel iPad Mini Hediyeli Yarışma

Vicco’nun Facebook sayfasında Anneler Günü için özel olarak hayata geçirilen uygulaması ile kullanıcılar, anneleri için birbirinden güzel hediyelerkazanma şansı yakalıyor.

Vicco'dan Anneler Günü'ne Özel iPad Mini Hediyeli Yarışma

Çocuk Ayakkabı markası Vicco, “Anneler Gününe”özel bir yarışma gerçekleştiriyor. Viccofacebook sayfası üzerinden yapılacak yarışmaya katılımcılar, sorulan soruya doğru cevap verdikten sonra, annelerine duygularını bir cümle ile ifade ederekyarışmaya katılabiliyor. Yazılan Anneler günü mesajları arasından jürinin seçimiyle dereceye giren yarışma katılımcılarını birbirinden güzel hediyeler bekliyor. Ayrıca büyük ödüller haricinde soruya doğru cevap veren her 100. Katılımcı,Vicco’danayakkabı kazanma şansı yakalıyor.

Vicco’nunödüllü anneler günü yarışmasına 12 Mayıs Pazar akşamısaat 23.59’akadarhttps://www.facebook.com/ViccoFamilylinkinden herkes katılabilir!

“Ipad Mini, Casio Kol Saati, Philips Saç Şekillendirici ve Vicco’dan Ayakkabı” kazanmak için jüri tarafından en çok beğenilen mesajların sahibi olun,birbirinden güzel hediyelerden birini kazanma şansını yakalayın.Uygulamaya arkadaşlarınızı da davet ederek kazanma şansınızı artırabilirsiniz.

Başlık: Vicco'dan Anneler Günü'ne Özel iPad Mini Hediyeli Yarışma

Diğer haberler: Vicco, Anneler Günü, Vicco Facebook, Vicco Yarışma, Anneler Günü 2013,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi