Gez Dolaş:
< Otomotiv kategorisindeki tüm yazılar

Fiat'tan Avea Kamu'lulara 2500 TL'ye Varan Ekstra İndirim

Fiat’a gelen Avea Kamulular Mayıs’da kazanıyor. Avea Kamu abonelerine özel Fiat araç alımlarında extra 2.500 TL’ye varan indirim. Üstelik aylık 299 TL taksit avantajıyla. Avea Kamu aboneleri Fiat Bravo’da ilave 2.500 TL indirim, Fiat Punto, Yeni Panda, Fiat 500, Fiat 500C, Yeni Doblo Combi ve Fiorino Combi/-mix modellerinde ise ilave 1.000 TL indirim alıyor. Siz hayalinizdeki Fiat’ı seçin yeter, gerisini biz düşünelim.

Fiat'tan Avea Kamu'lulara 2500 TL'ye Varan Ekstra İndirim

Kampanya Detayı:
- Kampanya 01-31 Mayıs 2013 tarihlerinde, katılımcı yetkili Fiat satış noktalarında geçerlidir.
- Kampanya yalnızca bireysel faturalı Avea kamu hat sahipleri adına alınan araç alımlarında geçerlidir. 299 TL taksit tutarı, Koç Fiat Kredi'den 15.000 TL kredi kullanılması durumunda 0.50 % faiz oranı ve 60 ay vadeye göre örnek olarak hesaplanmış olup, yıllık maliyeti % 11.21'dır. Kredilerde bir kereye mahsus ve peşin olmak üzere tüm yasal vergiler dahil 600 TL dosya masrafı alınır.
- Kampanyaya katılan müşterilerimiz Fiat’ın Mayıs ayı mevcut kampanyalarına ilave olarak tavsiye edilen anahtar teslim perakende satış fiyatı üzerinden 0 km Bravo modelinde 2.500 TL; Punto, Fiat 500, 500 C,Yeni Panda, Yeni Doblo Combi ve Fiorino Combi/-mix modellerinde 1.000 TL indirim sağlanacaktır.
- İndirim yalnızca Mayıs ayı perakende kampanyalar ile birlikte kullanılabilecek olup; filo, diğer özel satış kampanyaları ile birleştirilemez.
- Kampanyaya katılmak için FIAT yazıp 5060’a SMS göndererek kampanya katılım şifresini alınması gerekmektedir.
- Her katılımda yeni şifre alınmalıdır. Hat başına kampanyadan en fazla 2 kez yararlanılabilir.
- Kampanyadan yararlanmak isteyen katılımcıların nüfus cüzdanı, son 2 aya ait faturalardan biri, telefon numarası ve kampanya şifresi ile Fiat Yetkili Satıcılarına başvurmaları gerekmektedir.
- Henüz faturası oluşmamış katılımcılar Avea Bireysel abonelik sözleşmesi ile başvurabilirler.
- Kampanya tarihleri içerisinde üyeliği aktif hale gelmiş Avea kamu müşterilerinin kampanya kapsamındaki indirimi, katılımcı Fiat yetkili satış noktaları tarafından üyelik teyidinin yapılmasından sonra kesinleşecektir.
- Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı Fiat ve Avea İletişim Hizmetleri'nde saklıdır.
- Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır.
- 5060'a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dahil 41,5 kuruş olarak ücretlendirilir.
- Avea kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.

Başlık: Fiat'tan Avea Kamu'lulara 2500 TL'ye Varan Ekstra İndirim

Diğer haberler: Fiat Bravo, Fiat Punto, Yeni Panda, Fiat 500, Fiat 500c, Yeni Doblo Combi, Fiorino, Fiat, Avea, Avea Kamu, Fiat Avea İndirimi, Otomobil Kampanyası, İndirim,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi