Gez Dolaş:
< Kredi Kartları kategorisindeki tüm yazılar

Maximum Kart 23 Nisan Kampanyası

Çocukların 23 Nisan mutluluğu Maximum'da! İş Bankası Maximum Kart, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Türkiye genelinde gerçekleştireceği renkli bir kampanya ile kutluyor. İş Bankası Maximum Kart, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye genelinde tüm Cinemaximum sinemalarında minik konuklarına ücretsiz sinema keyfi yaşatıyor.

Maximum Kart 23 Nisan Kampanyası


23 ve 24 Nisan günleri geçerli olacak kampanya ile Türkiye genelinde 22 ildeki Cinemaximum sinemalarına gelerek animasyon filmlerine İş Bankası Maximum Kartı ile bilet alanlara yanlarındaki bir çocuğun bileti anında hediye ediliyor. Kampanyadan Maximiles ve MercedesCard sahipleri de yararlanabiliyor.

Bayram coşkusunu artıran kampanya 23 ve 24 Nisan günlerinde gösterilecek animasyon filmleri için Cinemaximum gişelerinden alınacak biletlerde geçerli olurken kampanyadan 15 yaş ve altındaki çocuklar yararlanabiliyor.

Kampanya Detayı:
1. Kampanya 23 ve 24 Nisan arasında Cinemaximum salonlarında gösterimde olan animasyon filmlerde geçerlidir.
2. Sinema biletini Maximum Kart’ı ile ödeyen müşterilerimizin beraberindeki 15 yaş altı bir çocuklarının bileti hediye edilecektir.
3. Hediye bilet, büyük biletinin ödemesi esnasında gişeden ücret alınmaksızın teslim edilecektir.
4. Kampanya yalnızca Cinemaximum gişelerinden alınan biletlerde geçerli olup; kiosk ve internet üzerinden yapılan bilet alımlarında geçerli değildir.
5. Müşterilerimiz kampanyadan yalnızca 1 defa yararlanabilecektir.
6. Bankamatik Kartı, Maximum Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan sinema bileti alışverişleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
7. Ziraat Maximum Kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Başlık: Maximum Kart 23 Nisan Kampanyası

Diğer haberler: Maximum, Maximum Kart, 23 Nisan, 23 Nisan Kampanyası, 23 Nisan Kampanyaları, Cinemaximum,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi