Gez Dolaş:
< Akaryakıt kategorisindeki tüm yazılar

Axess'ten Son Dakika 25 TL Chip Para Kampanyası

Axess ile 30 Nisan'a kadar akaryakıt, market ve kuyum dışında yapacağınız toplam 750 TL alışverişe 25 TL chip-para hediye! Katılmak için SON yazıp, 4566'ya gönderin.

Axess'ten Son Dakika 25 TL Chip Para Kampanyası

Kampanya detayı:
- Kampanya 19-30 Nisan 2013 tarihleri arasında geçerlidir.
- Akaryakıt, market ve kuyum hariç, Axess üye işyeri olsun olmasın, tüm sektörlerde yapacağınız, tek seferde 50 TL ve üzeri, toplam 750 TL alışverişinize 25 TL CP hediye edilecektir.
- Kampanyadan Axess, Fish, Wings, Carrefour Axess, Axess Exi26, Free ve Neo asıl/ek ve sanal kart sahipleri faydalanabilir.
25 TL chip-para kazanmak için; Akbank bireysel kredi ve banka kartlarınızla toplam 750 TL harcama yapmalısınız. Chip-para ödülü toplamda 750 TL alışveriş tutarına ulaştığınız kartınıza yüklenecektir.
- Kampanya koşullarını yerine getirmeniz durumunda chip-para ödülünüz 7 Mayıs’ta kartınıza yüklenecektir. Chip-para’ların son kullanım tarihi 14 Mayıs’tır.
- Kampanya kapsamında en fazla 25 TL chip-para kazanabilirsiniz.
Ticari kartlar, mail-order, yurtdışında yapılan işlemler, nakit çekim ve türevi işlemler, anlık veya talimatlı fatura, vergi, fon ve sigorta ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
- Kampanyadan faydalanmanız için, Akbank sistemindeki cep telefonunuzdan SON yazarak 4566’ya SMS göndermeniz gerekmektedir. SMS tutarı (KDV ve ÖİV dahil); Turkcell aboneleri için 0.65 TL, Avea aboneleri için 0,50 TL, Vodafone aboneleri için 0,40 TL olarak ücretlendirilir.
- Free kart sahipleri, FREESON yazıp kartın son 4 hanesiyle beraber 4566’ya SMS göndererek 1,9 TL ücretle kampanyaya dahil olabilir.
- Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
- Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Başlık: Axess'ten Son Dakika 25 TL Chip Para Kampanyası

Diğer haberler: Axess, Market, Akaryakıt, Kampanya, Axess Market Kampanyası, Axess Akaryakıt Kampanyası, Hediye Puan, Chip Para, Fısh, Wings, Carrefour Axess, Axess Exi26, Neo,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi