Gez Dolaş:
< Bilgisayar kategorisindeki tüm yazılar

Mac bilgisayar Alana Adobe Photoshop Elements11 Hediye!

Türkiye’nin Dijital Yaşam Koçu Bilkom, birbirinden özel hizmetleri ve cazip kampanyaları kullanıcıları ile buluşturmaya devam ediyor. 15 Nisan itibariyle Bilkom güvenceli Mac ailesine ait herhangi bir ürünü alanlar, 239 TL değerindeki popüler fotoğraf düzenleme uygulaması Adobe Photoshop Elements 11 hediye kazanma şansını yakalayacak.

Mac bilgisayar Alana Adobe Photoshop Elements11 Hediye!


Bilkom’un distribütörlüğünde ve Bilkom Güvencesiyle Türkiye çapındaki teknomarketlerde ve mağazalarda tüketiciye sunulan MacBook Air, MacBook Pro, iMac, Mac Pro ve Mac mini modelleri, en son versiyon Adobe Photoshop Elements hediyeli olarak tüketiciye sunulmaya başladı.

Piyasa değeri 239 TL olan, en çok satan tüketici fotoğraf düzenleme yazılımı Adobe Photoshop Elements 11, Bilkom Güvencesi’ni tercih eden Apple severlere hediye edilecek.

Bilkom güvenceli kutularda Adobe Photoshop Hediyeli İbaresini arayın
Resimleri güçlü, kullanımı kolay seçeneklerle düzenlemenize, bunları baskı, web, Facebook ve diğer yöntemlerle paylaşmanıza yardımcı olan Adobe Photoshop Elements 11’in ve Mac bilgisayarların mükemmel uyumu ile anlık çekimlerinizi heyecan verici fotoğraflara dönüştürebilirsiniz.

Sınırlı sayıdaki Apple bilgisayara kampanya kapsamında hediyesi bulunan Bilkom hizmetinden faydalanmak için, “Adobe Photoshop Elements 11 Hediyeli” ibareli Mac bilgisayar kutularından çıkacak kodla www.dijitalyasamkocu.com portalına kayıt olup ücretsiz sürümü online indirme işlemini yapmak yeterli.

Başlık: Mac bilgisayar Alana Adobe Photoshop Elements11 Hediye!

Diğer haberler: Bilkom, Apple, Mac Bilgisayar, Kampanya, Adobe, Adobe Photoshop Elements11,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi