Gez Dolaş:
< Kredi Kartları kategorisindeki tüm yazılar

Bonus ile Eğitim Sektöründe 6 Taksit veya 3 ay Erteleme Fırsatı!

1 Nisan - 30 Haziran 2013 tarihleri arasında Eğitim sektöründe peşin işlemlerinize Bonus'a özel 6 taksit veya 3 ay erteleme!

Bonus ile Eğitim Sektöründe 6 Taksit veya 3 ay Erteleme Fırsatı!

Kampanya Detayı:
- Kampanya 1 Nisan - 30 Haziran 2013 tarihleri arasında eğitim kurumları sektöründe faaliyet gösteren tüm işyerlerinde 1000 TL ve üzeri peşin işlemlerde geçerli olacaktır.
- Bonus üyeişyerlerinden yapılan işlemlerde Bonus, American Express, Shop and Miles, Miles and Smiles Kredi kartı, Money Visa, Shop and Miles, Miles&Smiles kredi kartı, Denizbank, TEB, ING, Eurobank Tekfen Bonus, Şekerbank Bonus Card'lar, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus ve Türkiye Finans Katılım Bankası (TFKB), Happy Card, Bonus Business, Ticari Kartlar dahildir.
- Flexi'nin kampanyadan yararlanabilmesi için 3340'a "EVET EGITIMPSN" keyword ve kartın son 6 hanesi ile SMS atılması gerekmektedir.
- Diğer Banka Bonusları ve ertelemeli işlemler bonus üyeişyerleri dışında geçerli değildir.
- Bonus üye işyerleri dışında yapılan alışverişlerden sonra slipte kampanyaya özel şifre çıkacaktır. Bonus üye işyerleri dışında yapılan alışverişlerden sonra slipte kampanyaya özel şifre çıkacaktır. 6 taksit fırsatından yararlanmak isteyen kart sahipleri OKUL yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra slipteki şifreyi ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermeleri durumunda kampanyadan yararlanabileceklerdir.
- Flexi Card'lıların bonus üye işyerleri dışında kampanyadan yararlanabilmesi için önce "EVET OKUL" yazıp kartlarının son 6 hanesini 3340'a göndermeleri gerekmektedir.
- Flexi için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
- Flexi'lilerin daha sonra OKUL yazıp slipteki çıkan şifre ile 3340''a göndermeleri gerekmektedir.
- Kampanya tarihleri arasında yapılan harcamalar için en son kısa mesaj gönderme tarihi 30 Haziran 2013'dür.
- Taksitlendirme işlemi kısa mesaj gönderildikten bir gün sonra gerçekleşecektir.işlemin yapıldığı tarihle ekstre kesim tarihi aynı ise ya da kısa mesaj ekstre kesim tarihinden sonra gönderilirse, taksitlendirme yapılmayacaktır
- Kampanya sadece tek çekim işlemlerde geçerlidir. Taksitli işlemler ve ekspres limit işlemlerinde geçerli değildir.

Başlık: Bonus ile Eğitim Sektöründe 6 Taksit veya 3 ay Erteleme Fırsatı!

Diğer haberler: Bonus, Eğitim, Taksit, Ekstra Taksit, Bonus Eğitim Kampanyası, Money Visa, Bonus Business Card, Denizbank, Şekerbank, Teb, Ing, Flexi, Eurobank Tekfen Bonus, Türkiye Finans Happy Card,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi