Gez Dolaş:
< Haberler kategorisindeki tüm yazılar

Samsun Piazza AVM açıldı

Samsun Piazza AVM açıldı. Samsun beklediği alışveriş merkezine kavuştu. Samsun’da açılan ve 160 markanın bir araya geldiği Piazza AVM ’nin açılışı gerçekleştirildi.

Samsun’da açılan ve 160 markanın bir araya geldiği Piazza AVM ’nin açılışı gerçekleştirildi.
Açılış kokteylinde, Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erman Ilıcak, ’7 yıl önce bu arsayı görmeye gelmiştik. İlk görüşte aşk gerçekleşti ve biz bu alana aşık olduk. Uzun bir süre bekledikten sonra arsayı satın almayı başardık. 2 yılda buraya çok sayıda arkadaşımız emek verdi. 300 milyon TL’yi aşan bir yatırımla burayı yaptık. Doğa koşullarına karşı sürekli mücadele ettik. Hayatımda gördüğüm en zor zemin Samsun’daki zemindi. Bizimle birlikte Samsun’a ilk kez gelen bir çok marka oldu. Burada bir hayalimiz gerçekleşti. Alışverişin yüzde 25′ini Samsunlu iş adamlarına kiraladık ve burayı onlarla birlikte yönetiyoruz. Buraya Samsunlu olmak için geldik. Umarım bizi aranıza kabul edersiniz. Biz buraya Samsun’un bir eksiğini tamamlamaya geldik. Samsun Karadeniz Bölgesi’nin merkezi haline gelecek. Buraya komşu ülkelerden turist çekeceğiz. Türkçe isim koymak isterdik ama diğer isimler başka şirketler tarafından alınmıştı. Piazza buluşma merkezi demek. Samsun’da inşallah Karadeniz’in merkezi olacak. Biz gerekeni yaptık, şimdi sıra Samsunlular’da, diye konuştu.
Samsun Piazza AVM mağazalarından bazıları ise şu şekilde…
Colin’s , Sabri Özel , Süvari , ipekyol, Mango , LCW , Koton , Derimod , Tekbir , Adil Işık, Lee Cooper, Pierre Cardin , Polo , Karaca, Damat, Dagi, DeFacto, Desa , Penti , Levi’s
Burger King , Sbarro , Mc Donald’s , Özsüt, Kahve Dünyası , Mado , Kahve Durağı , Tavuk Dünyası
Deichmann, Hotiç , Ayakkabı Merkezi , Flo, Batik , Kemal Tanca , Greyder
Ayrıca bünyesinde 5M Migros bulunan alışveriş merkezi Atatürk Bulvarı üstünde bulunuyor.

Başlık: Samsun Piazza AVM açıldı

Diğer haberler: Piazza Araba çekilişi, Piazza çekilişi, Piazza indirim kampanyaları, Samsun Piazza AVM, ,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi