Gez Dolaş:
< Turizm kategorisindeki tüm yazılar

İdoKart sahiplerine Mil Kazandırıyor

Türkiye'de deniz taşımacılığının öncülerinden olan İDO siz değerli müşterilerini sevgililer gününde de unutmadı.

İdoKart sahiplerine Mil Kazandırıyor

İdoKart sahiplerine Mil Kazandırıyor


İdokart ile avantajlı yolcuğun tadını çıkarın

İDOCLUB kart sahipleri, bu yıl 14 Şubat’ta sevgililerine daha avantajlı fiyatlarla kavuşacak ya da sevgilileriyle beraber hesaplı bir seyahati İDO konforuyla yaşayacak.

Sevgililer Günü’ne iki özel avantaj sunan İDO’nun birinci kampanyası, 14 ve 15 Şubat tarihlerinde İDOCLUB kartında birikmiş millerle seyahat edeceklere, %50 daha az mille yolculuk avantajı getiriyor.

İkinci kampanya ise, yine 14 - 15 Şubat tarihlerinde, İDOCLUB kart üyelerine tüm dış hat yolculuklarında 2 kat fazla mil kazandırıyor.

Bu yıl 14 Şubat’ta sevgililer İDO’yla seyahatin avantajını yaşıyor.

Avantajlarla dolu İDOCLUB
İDO tarafından tüketicinin hayatını kolaylaştırmak ve daha fazla fayda sağlamak amacı ile 2006 yılında hayata geçirilen müşteri ödüllendirme programı, Haziran 2012’de “İDOCLUB” adı ile yenilenerek faaliyetlerine başladı.

Yeni programla beraber internet sayfası üzerinden üye olan ve bilet alan müşteriler de mil kazanıp, kazandığı millerle ücretsiz seyahat edebiliyor.

İDOCLUB müşteriye özel kampanyalar ile daha fazla mil kazandırırken, biletleme sırasında mevzuat gereği verilmesi zorunlu bilgiler sisteme otomatik olarak aktarılıyor; böylece daha hızlı ve kolay bilet alınması da sağlanıyor.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için www.ido.com.tr internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Başlık: İdoKart sahiplerine Mil Kazandırıyor

Diğer haberler: İDO, İstanbul, Kampanyalar, Seyahat,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi