Gez Dolaş:
< Kredi Kartları kategorisindeki tüm yazılar

Paraf'tan Sevgililer Günü Kampanyası!

Paraftan sizi ve sevdiğinizi sevindiren kampanya. Sevgililer günü yaklaşıyor.Hediyenizi seçtiniz.Bu sıkıntıdan kurtuldum ama nası alacağım derdinemi düştünüz o zaman devreye paraf giriyor.Kampanyanın detaylarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.Paraf sizi düşünüyor...

Paraf'tan Sevgililer Günü Kampanyası!

Paraf'tan Sevgililer Günü Kampanyası!

Paraf kredi kartı 2013 sevgililer günü kampanyası


Paraf kredi kartı sahipleri 2013 sevgililer gününe özel kampanyada 14 Şubat 2013 tarihine kadar Atasay, Ariş, Koçak Gold, Parla, Zen Pırlanta markalarına ait Paraf üye işyerlerinden yapacağınız taksitli alışverişlerde +6 taksit ve 2 ay erteleme fırsatı sizleri bekliyor.


Kampanya Detayları

Kampanya 25 Ocak – 14 Şubat 2013 tarihleri arasında kampanyaya dahil Atasay, Ariş, Koçak Gold, Parla, Zen Pırlanta markalarına ait Paraf üye işyerlerinde Paraf POS ‘ larından yapılacak işlemlerde geçerli olacaktır.
Kampanya koşullarına göre; artı 6 taksit, 2 ay erteleme veya artı 6 taksit ve 2 ay erteleme seçeneği birlikte sunulacaktır.
Kampanyadan yararlanılabilecek maksimum işlem tutarı 100,000 TL’dir.
Kampanyalardan yararlanabilmek için seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeniz gerekmektedir.
Artı 6 taksit kampanyası 2 ile 6 taksit arasında geçerli olup kampanya artı taksit eklenmiş olarak 12 taksit ile sınırlıdır.
Erteleme kampanyası 2 ila 12 taksitli işlemlerde geçerlidir.
Erteleme kampanyasını seçmeniz durumunda ertelenen tutar 2 ay sonraki kart sahibinin ekstre bakiyesine dahil edilecektir.
Kampanyaya ticari kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılacak işlemler dahil edilmeyecektir.
Yararlanacağınız kampanyaya ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacak olup, geriye dönük yararlandırma ya da değişiklik yapılmayacaktır.

Başlık: Paraf'tan Sevgililer Günü Kampanyası!

Diğer haberler: Paraf'tan Sevgililer Günü Kampanyası!, sevgililer günü, paraf indirimler, sevgililer gününe özel paraf kredi kartı indirimleri,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi