Gez Dolaş:
< Telekomünikasyon kategorisindeki tüm yazılar

Her Yöne Katla Kazan Kampanyası

Vodafone 'liler yaşadı.Şimdi Vodafone'da tüm faturasız abonelerine özel Her Yöne Katla Kazan Paketi var. Vodafone 'li olmak için artık daha çok sebebiniz var.

Her Yöne Katla Kazan Kampanyası

Her Yöne Katla Kazan Kampanyası,

Vodafone'un en avantajlı cihaz, faturalı ve faturasız hat kampanyaları,

25 TL katlanarak 100 TL oluyor, 30 gün boyunca sevdiklerinizle rahat rahat konuşturuyor, mesajlaştırıyor!
Şimdi Vodafone'da tüm faturasız abonelerine özel Her Yöne Katla Kazan Paketi var. Bu paket ile 25 TL katlanarak tam 100 TL oluyor, 100 TL ile her yöne konuşup mesajlaşabiliyorsunuz.

Bu fırsatı kaçırmamak için hemen YUZ yazıp 7048'e ücretsiz gönderin, TL'leriniz değerlensin, siz de 30 gün boyunca rahat edin!Kampanya 31 Aralık 2013 tarihine kadar geçerlidir ve kayıt olunarak katılınabilinir.
Kayıt ile birlikte abonenin hesabından 25 TL karşılığında yurtiçi ses ve SMS hizmetinde kullanılmak üzere 100 TL verilir.
100 TL, 30 gün boyunca geçerlidir, 30. Gün sonunda 23:59:59'da kullanım hakkı sona erer. Kullanılmayan bakiyeler silinir, bir sonraki döneme devretmez. 30 gün sonunda tekrar yeterli bakiye karşılığında talep edilebilir, otomatik yenileme yapılmamaktadır.
Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin bir sınır bulunmamaktadır.
Aylık Vodafonelularla Katla Kazan Paketi, Aylık Heryöne 20 TL Katla Kazan Paketi ve Freezone Katla Kazan Paketi ile aynı anda kullanılamaz.
Abonelerin her 30 günde bir katılım için bakiyelerinde 25 TL olması gerekmektedir. Aboneler başlangıç paketi içinde yer alan bakiyelerini ve Cep Avans kredilerini paketi satın almada kullanabilirler.
Kampanya kapsamında hediye kazanımına konu olacak görüşmeler sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma,ses çağrılarını ve SMS içerir. Data kullanımları, yurtdışında kullanım (roaming) , Türkiye sınırları içerisinden yapılan yurtdışı aramaları, özel servis aramaları ve geçerli olduğu belirtilen dışındaki diğer hizmetler dahil değildir.
Hediye kazanılan 30 günlük dönemler arasında, kampanyaya katılan aboneler kampanyaya katıldıktan sonra şebekeler arası geçiş (MNT ,ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş dahil ) veya devir, dondurma işlemi yaparsa promosyonla ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
Kampanyada alınan paket için bakiye sorgulama ücretsizdir. Aboneler dilerlerse bakiyelerini 7048 SMS servisinden ve *7000# tuşlayarak Self Servis alt menulerinden sorgulayabilirler.
Kampanya kapsamında yüklenen hediye TL transfer edilemez.
Kampanyadan kazanılan TL'ler abonenin tarifesi ve dakika atış periyodu üzerinden ücretlendirilir.
Kampanyaya dahil olan abonelerin hediye TL'lerini kazandıkları ve harcayabilecekleri süre boyunca kampanya aboneliğini iptal etmeleri mümkün değildir. Kazanılan hediye TL'ler "Ön Ödemeli Abonelerin Bakiye İadesi" kapsamında iade edilemez.
Kampanyadan yararlanacak abone TC Kimlik No doğruluğu Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. tarafından Nüfus İdaresi Müdürlüğü'nden teyid edilmiş olmalı, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. kara listelerinde olmamalıdır.
Bir abone en fazla 3 adet faturasız hattı ile bu kampanyadan faydalanabilir.
FCT içinde kullanımına ve konferans cagrıya izin verilmez.Ticari amaçla (FCT dahil) Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.
Vodafone, kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Başlık: Her Yöne Katla Kazan Kampanyası

Diğer haberler: Her Yöne Katla Kazan Kampanyası, Vodafone'un en avantajlı cihaz, faturalı ve faturasız hat kampanyaları, ,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi