Gez Dolaş:
< Kredi Kartları kategorisindeki tüm yazılar

Giyim Alışverişlerinizde 6 Taksit İmkanı Paraf'da

Paraf kartınız varsa tüm paro üyesi iş yerlerinden yapacağınız giyim alışverişinize 6 ay taksit imkanı paraf kartd'dan sizleri bekliyor. Peşin fiyatına taksitli alışveriş için paraf sizi bekliyor.

Giyim Alışverişlerinizde 6 Taksit İmkanı Paraf'da

Giyim Alışverişlerinizde 6 Taksit İmkanı Paraf'da,

Paraf'ta 6 taksit imkanı,

Peşin fiyatına 6 taksit imkanı parafda,

Paraf kart kampanyası

Giyim Alışverişlerinde 6 Taksit Kampanyaları Paraf Kart
Paraf Kart Giyim Alışverişlerinde 6 Taksit Kampanyaları sizleri bekliyor. Paraf Kart tarafından yapılan kampanyada Paraf kredi kartı ile giyim, kozmetik, oyuncak ve optik sektörlerinde yaptığınız harcamalarda +4 taksit ve 2 ay taksit atlatma imkanı sağlanıyor. Paraf Kart Giyim Alışverişlerinde 6 Taksit Kampanyaları 1 Ocak 2013 ve 31 Ocak 2013 tarihleri arasında geçerli olacaktır.Giyim Alışverişleri
Paraf Kart Giyim Alışverişlerinde 6 Taksit Kampanyaları sizleri bekliyor.
Paraf Kart tarafından yapılan kampanyada Paraf kredi kartı ile giyim, kozmetik, oyuncak ve optik sektörlerinde yaptığınız harcamalarda +4 taksit ve 2 ay taksit atlatma imkanı sağlanıyor.
Paraf Kart Giyim Alışverişlerinde 6 Taksit Kampanyaları 1 Ocak 2013 ve 31 Ocak 2013 tarihleri arasında geçerli olacaktır.


Taksitli KampanyalarParaf Kart Giyim Alışverişlerinde 6 Taksit Kampanya Detayları
- Paraf Kart Giyim Alışverişlerinde 6 Taksit Kampanyaları kapsamında Paraf ile Giyim, Kozmetik, Optik veya Oyuncak sektöründen yapacağınız, 100 TL ve üzeri harcamalarınızda, +4 Taksit ve 2 Ay erteleme fırsatı sunuyor
- Paraf Kart Giyim Alışverişlerinde 6 Taksit Kampanyası 1 Ocak 2013 ve 31 Ocak 2013 tarihleri arasında Paraf üye işyerlerinde Paraf POS‘ların dan yapılacak taksitli işlemlerde geçerli olacaktır.
- Paraf Kart Giyim Alışverişlerinde 6 Taksit Kampanya dahilinde Paraf üye işyerlerinde promosyon koşullarını sağlayan işlemlere artı 4 taksit, 2 ay erteleme veya artı 4 taksit ve 2 ay erteleme seçeneği birlikte sunulacaktır.
- Paraf Kart Giyim Alışverişlerinde 6 Taksit Kampanyalardan yararlanabilmek için seçtiğiniz Praf Tekstil Kampanyası satış görevlisine belirtmeniz gerekmektedir.
- Artı 4 taksit kampanyası 2 ile 8 taksit arasında geçerli olacak olup kampanya artı taksit eklenmiş olarak 12 taksit ile sınırlıdır.
- Erteleme Kampanyası 2 ila 12 taksitli işlemlerde geçerlidir.
- Paraf Kart Giyim Alışverişlerinde 6 Taksit Kampanya ticari kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılacak işlemler dahil edilmeyecektir.
- Yararlanacağınız kampanyaya ilişkin bilgi slip üstünde yer alacaktır ve geriye dönük yararlandırma ya da değişiklik yapılmayacaktır.
- Paraf Kart Giyim Alışverişlerinde 6 Taksit Kampanyasından yararlanmak isteyenler sanal müşterilerine işyerlerinde sanal POS’ lardan yapılacak promosyon koşullarını sağlayan işlemler ise, artı 4 taksit ve 2 ay ertelemeli alışveriş yapabilmeyi sunmuştur.
- Erteleme kampanyası seçmeniz durumunda ertelenen tutar 2 ay sonraki Harcama Vaadinize dahil edilecektir.

Başlık: Giyim Alışverişlerinizde 6 Taksit İmkanı Paraf'da

Diğer haberler: Giyim Alışverişlerinizde 6 Taksit İmkanı Paraf'da, Paraf'ta 6 taksit imkanı, Peşin fiyatına 6 taksit imkanı parafda, Paraf kart kampanyası,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi