Gez Dolaş:
< Giyim kategorisindeki tüm yazılar

Flo'da Muhteşem İndirim Kampanyası

Flo mağazalarında süpriz indirimler sizleri bekliyor. Özellikle avealı ise ayakkabı ve çantayı flodan başka bir yerde aramayın. Süpriz indirimler muhteşem kalite floda...

Flo'da Muhteşem İndirim Kampanyası

Flo'da Muhteşem İndirim Kampanyası

Flo indirim kampanyası

Floda süpriz indirimler

FLO'dan Lumberjack ve Dockers Tutkunlarına İndirim Müjdesi!

Erkekler için kalite ve rahatlığın sembolü haline gelen FLO’nun Dockers ve Lumberjack markalı modellerinde indirim başladı.


Dockers’ın tekstil görünümlü su geçirmez, spor ve rahat modeli, indirimde yer alan koleksiyon içerisinde 69.99TL olan fiyatı ve fark yaratan tasarımı ile özellikle yoğun ilgi gören ürünlerden... Dockers indirimi müşterilerine; smart casual ve spor şıklık yaratan modelleri ile geniş bir ürün yelpazesinden faydalanma fırsatı sunuyor.

Hem kalitesi hem de güvenilirliği ile farkını ortaya koyan erkek Lumberjack modelleri, indirim avantajı ile FLO’da tutkunlarını bekliyor. Dünya’daki güncel moda trendlerini İtalyan stili ile bütünleştiren Lumberjack markası, FLO mağazalarındaki indirim avantajlı fiyatlarıyla vazgeçilmez bir şıklık adresi yaratıyor.

Dockers’ın 39.99 TL’den, Lumberjack’in 69.99 TL’den başlayan modellerini görebilmek için FLO mağazalarına uğrayabilir, www.flo.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Başlık: Flo'da Muhteşem İndirim Kampanyası

Diğer haberler: Flo'da Muhteşem İndirim Kampanyası, Flo indirim kampanyası, Floda süpriz indirimler, FLO'dan Lumberjack ve Dockers Tutkunlarına İndirim Müjdesi!,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi