Gez Dolaş:
< Telekomünikasyon kategorisindeki tüm yazılar

Vodafone'da 20 TL Yükle 100 TL Kazan

Vodafone'da Katla kazan kampanyasına abone olanlar. Her Yirmi lira yüklemesinde 100 lira kazanıyor. Bir ay boyunca kullanabileceğiniz 100 Liranız hayırlı olsun diyelim...

Vodafone'da 20 TL Yükle 100 TL Kazan

Vodafone'da 20 TL Yükle 100 TL Kazan

Vodafone katla kazan

Katla kazan kampanyası vodafone

2013 Vodafone Katla Kazan Kampanyası


2013 Vodafone Katla Kazan Kampanyası sizleri bekliyor. Vodafone`lularla Katla Kazan Kampanyası kapsamında 20 TL`lik Katla Kazan Paketine üye olduktan sonra 30 gün boyunca 100 TL konuşma kazanıyorsunuz. Vodafone FreeZone`lular 20 TL’lerini katlıyor, Vodafone’lularla konuşmak ve mesajlaşmak için kullanabilecekleri tam 100 TL kazanıyor. 2013 Vodafone Katla Kazan Kampanyası 21 Aralık 2011 ve 31 Aralık 2013 tarihleri arasında geçerli olacaktır.


2013 Vodafone Katla Kazan
2013 Vodafone Katla Kazan Kampanyası sizleri bekliyor.
Vodafone`lularla Katla Kazan Kampanyası kapsamında 20 TL`lik Katla Kazan Paketine üye olduktan sonra 30 gün boyunca 100 TL konuşma kazanıyorsunuz.
Vodafone FreeZone`lular 20 TL’lerini katlıyor, Vodafone’lularla konuşmak ve mesajlaşmak için kullanabilecekleri tam 100 TL kazanıyor.
2013 Vodafone Katla Kazan Kampanyası 21 Aralık 2011 ve 31 Aralık 2013 tarihleri arasında geçerli olacaktır.Vodafone Tarifeleri


2013 Vodafone Katla Kazan Kampanya Detayları
- 2013 Vodafone Katla Kazan Kampanyası 21 Aralık 2011 ve 31 Aralık 2013 tarihleri arasında geçerlidir.
- Vodafone Katla Kazan Kampanyadan; faturasız GSM hattı kullanan aboneler kampanya tarihleri arasında kayıt (satın alma) olma koşulu ile faydalanabilir.
- Kayıt ile birlikte abonenin hesabından 20 TL karşılığında yurtiçi Vodafonelulara geçerli ses ve SMS hizmetinde kullanılmak üzere hediye 100 TL kazanacaklardır.
- 100 TL, 30 gün içinde geçerlidir. Kullanılmayan bakiyeler silinir; devretmez.
- 30 gün sonunda tekrar yeterli bakiye karşılığında talep edilebilir. Otomatik yenileme yapılmamaktadır.
- Vodafone Katla Kazan Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin bir sınır bulunmamaktadır.
- Aylık Katla Kazan Paketi ile aynı anda kullanılamaz.
- 2013 Vodafone Katla Kazan Kampanyaya katılmak isteyen aboneler her 30 günde bir "KATLA" yazarak 7048`e kısa mesaj göndererek kampanyaya kayıt olabilirler. Aboneler, her katılım için bakiyelerinde 20 TL olması gerekmektedir. Aboneler baslangıç paketi içinde yer alan ve CepAvans kredilerini satın almada kullanabilirler.
- Vodafone Katla Kazan Kampanya kapsamında hediye kazanımına konu olacak görüşmeler sadece yurtiçi Vodafone`a dogru ses ve SMS çağrılarını içerir. Data kullanımları, roaming , Türkiye sınırları içerisinden yapılan yurtdışı aramaları, özel servis aramaları, ve diğer hizmetler dahil değildir.
- Hediye kazanılan 1 ay (30 günlük) dönemler arasında, kampanyaya katılan aboneler kampanyaya katıldıktan sonra şebekeler arası geçiş (MNT ,ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş dahil ) veya devir, dondurma işlemi yaparsa promosyonla ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
- Ön ödemeli hat aboneleri, kampanyadan kazandıkları ve harcayabilecekleri hediye TL bakiyelerini sorgulamak 7048 SMS servisine KALAN KATLA yazarak ögrenebileceklerdir.
- 2013 Vodafone Katla Kazan Kampanyaya bakiye sorgulama ücretsizdir.
- Vodafone Katla Kazan Kampanya kapsamında yüklenen hediye TL / dakikalar transfer edilemez.
- 2013 Vodafone Katla Kazan Kampanyadan kazanılan TL’ler abonenin tarifesi ve dakika atış periyodu üzerinden ücretlendirilir.
- Vodafone Katla Kazan Kampanyadan yararlanacak abone TC Kimlik No doğruluğu Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. tarafından Nüfus İdaresi Müdürlüğü`nden teyid edilmiş olmalı, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. kara listelerinde olmamalıdır.
- Bir abone en fazla 3 adet faturasız hattı ile bu kampanyadan faydalanabilir.
- FCT içinde kullanımına ve konferans cagrıya izin verilmez.Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.
- Vodafone Katla Kazan Kampanyaya dahil olan abonelerin hediye TL`lerini kazandıkları ve harcayabilecekleri süre boyunca kampanya aboneliğini iptal etmeleri mümkün değildir. Kazanılan hediye TL`ler "Ön Ödemeli Abonelerin Bakiye İadesi" kapsamında iade edilemez.
- Vodafone kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar hakkını saklı tutar.

Başlık: Vodafone'da 20 TL Yükle 100 TL Kazan

Diğer haberler: Vodafone'da 20 TL Yükle 100 TL Kazan, Vodafone katla kazan, Katla kazan kampanyası vodafone, 2013 Vodafone Katla Kazan Kampanyası,

Yorum Ekle

Yorumlar (1)

  1. yelda 11 Ocak 2013 Cuma günü yazıldı
    2013 te vodafonelilere bedava cepten internet verilmicekmi? acep

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi