Gez Dolaş:
< Bilgisayar kategorisindeki tüm yazılar

Şimdi İnternet Almanın Tam Zamanı!

İnternet devi TTNET,10 Ay boyunca %50 indirim ile karşınıza çıkıyor!

Şimdi İnternet Almanın Tam Zamanı!

Şimdi TTNet'ten 24 ay taahhüt ile internet alın,10 ay boyunca %50 indirim ile internet kullanın!

TTNet 10 Ay %50 İndirim Kampanyası sizleri bekliyor. Şimdi TTNET’le ilk 10 ay boyunca internet %50 indirimli. TTNET’ten internet almanın tam zamanı. Şimdi 24 ay taahhüt veren herkese 10 ay boyunca yarı fiyatına internet TTNET’te. TTNet 10 Ay %50 İndirim Kampanyası 28 Aralık 2012 ve 28 Şubat 2013 tarihleri arasında geçerli olacaktır.TTNet 10 Ay %50 İndirim Kampanyası
TTNet 10 Ay %50 İndirim Kampanyası sizleri bekliyor.
Şimdi TTNET’le ilk 10 ay boyunca internet %50 indirimli.
TTNET’ten internet almanın tam zamanı.
Şimdi 24 ay taahhüt veren herkese 10 ay boyunca yarı fiyatına internet TTNET’te.
TTNet 10 Ay %50 İndirim Kampanyası 28 Aralık 2012 ve 28 Şubat 2013 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

TTNet 10 Ay %50 İndirim Kampanya Detayları

- TTNet 10 Ay %50 İndirim Kampanya Paket ve Ücretlendirme tablolarında belirtilen TTNET ADSL/TTNET Yalın İnternet tarife paketleri için geçerlidir.
- TTNet 10 Ay %50 İndirim Kampanyadan 28 Aralık 2012 ve 28 Şubat 2013 tarihleri arasında bireysel yeni müşteriler 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
- Yeni aboneliklerde bağlantı ücreti ayda 3 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET faturasına yansıtılır.
- TTNET Yalın İnternet hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerin faturalarına aylık 15 TL yalın internet hizmeti erişim ücreti tabloda belirtilen ücretlerden ayrıca yansıtılacaktır.
- TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus 8 TL devre hazırlama ücreti alınır.
- 24 aylık taahhüt süresi boyunca kampanya başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere yürürlükteki ücretleri dahilinde geçiş yapılabilir.
- TTNet 10 Ay %50 İndirim Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecek olup yeni müşteriler, dilerse taksitle kablosuz modem alabilecektir. Modem taksitleri 24 ay boyunca ayda 2 TL olarak faturanıza yansıtılır.
- Paket ve kampanyadan doğacak damga vergileri bir defaya mahsus olmak üzere TTNET faturasına yansıtılır.
- Kota aşımı yürürlükteki tarifeye göre ücretlendirilir.
- TTNet 10 Ay %50 İndirim Kampanya veya abonelik iptali durumunda, yeni müşteriler için internet aktivasyon tarihinden, iptal tarihine kadar geçen dönem içindeki tüm indirimlerin toplamı ve varsa bağlantı ücretinin ödenmemiş taksitleri (varsa) geriye dönük ADSL/TTNET YALIN İNTERNET hizmeti kullanım ücretleri, (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçları Abone’den tahsil edilecektir.
- Müşteri, NET paketlerde, internet hattının bulunduğu yerdeki 8 Mbps`ye kadar; ULTRANET paketlerde, internet hattının bulunduğu yerdeki 16 Mbps`ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Müşterinin ay içerisindeki veri kullanımı (download) paketin adil kullanım noktasını aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. (Paketlerin adil kullanım noktaları: NET6, NET12 ve ULTRANET5 için 25 GB; NETLİMİTSİZ ve ULTRANET LİMİTSİZ paketleri için 50 GB; NETLİMİTSİZ Plus için 100 GB). Takip eden aya girildiğinde, müşteri internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. Bulunulan ay içinde adil kullanım noktasının aşılmaması durumunda erişim hızında herhangi bir değişiklik olmayacaktır.
- TTNET yürürlükteki tarifelerde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Kampanyadan yararlanan abonelere indirim dönemleri sona erdikten sonra oluşabilecek tarife değişiklikleri yansıtılır.

Başlık: Şimdi İnternet Almanın Tam Zamanı!

Diğer haberler: ttnette internet, internet indirimleri, ne zaman internet alınmalı, %50 indirim, ttnetten sürpriz indirim,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi