Gez Dolaş:
< Haberler kategorisindeki tüm yazılar

10.01.2013 Perşembe Okullar tatil mi?

10 Ocak 2013 perşembe günü kar yağışının neden olacağı tatil ile ilgili resmi açıklamalar.

10.01.2013 Perşembe Okullar tatil mi?

İstabul 'a Tatil yok!
Vali Mutlu twitter hesabından yaptığı açıklama ile tatilin olmadığını açıkladı.

Ankara: 10 Ocak Perşembe günü Ankara okullar tatil mi, kar tatili haberi gelmedi.
Sivas: Sivas için de 10 Ocak Perşembe günü için kar tatili haberi henüz gelmedi.
Bursa: Bursa için henüz kar tatili haberi gelmedi.
Erzurum: Kar tatili haberi henüz gelmedi.
Malatya: Kar tatili olduğunda güncelleyeceğiz.
Sevgili öğrenciler ve veliler 10 Ocak perşembe günü valilikler aracılığıyla resmi kar tatili haberi olduğunda sayfamızı güncelleyeceğiz.

Van 'da 10.01.2013 günü okullar tatil, Hakkari'de okullar 2 gün daha tatil edildi, Elazığ'da tatil uzatıldı yarın da tatil, Bitlis ilimizde de yarın okullar tatil olacak.

ÇANKIRI

Çankırı Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, Meteoroloji yetkililerince yapılan son değerlendirmelere göre, ilçelerde devam eden kar yağışının yarın da etkisini hissettirerek süreceğinin tahmin edildiği belirtildi.

Açıklamada, Çerkeş ve Atkaracalar’daki okullarda eğitime bir gün ara verildiği kaydedildi.

MARDİN

Mardin Valiliği'nden yapılan yazı açıklamada, Mardin ve merkeze bağlı köylerde okulların yarın tatil edildiği belirtildi.

Açıklamada, merkez ve bağlı köylerde ilk ve orta dereceli okulların tatil edilmesinin yanı sıra kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamile personelin de yarın izinli sayılacağı kaydedildi.

MAÜ'nün de merkez ve tüm bağlı yerleşkelerinde olumsuz hava koşullarının meydana getirebileceği olumsuz etkiler göz önüne alınarak, daha önce bir gün süreyle verilen tatil süresinin 10 -11 Ocak 2013 tarihlerini de kapsayacak şekilde iki gün daha uzatılarak eğitim ve öğretime ara verilmesinin uygun görüldüğü bildirildi.

SİİRT

Siirt'te devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle 10 Ocak 2012 Perşembe günü, il genelinde ilk ve orta dereceli okullar tatil edildi.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, meteoroloji yetkililerince yapılan son değerlendirmelere göre ilde devam eden kar yağışının perşembe günü etkisini daha da artıracağı tahminleri doğrultusunda tedbir amacıyla, ana okulları ile ilk, orta ve liselerde eğitim ve öğretime yarın ara verilmesinin uygun görüldüğü belirtildi.

Açıklamada, yarın kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personelin de idari izinli sayılacağı bildirildi.

BİNGÖL

Bingöl Valiliği'nce yoğun kar ve fırtınadan dolayı bir çok yolun kapalı olması nedeniyle merkez ve ilçelerdeki ilk ve ortaöğretim kurumlarında taşımalı eğitim kapsamındaki tüm öğrenciler için eğitime yarın ara verildiği duyuruldu.

Şırnak Milli Eğitim Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, merkeze bağlı Balveren Beldesi ile Aslanbaşak köyünde eğitime yarın ara verildiği kaydedildi.

Başlık: 10.01.2013 Perşembe Okullar tatil mi?

Diğer haberler: 10 ocak 2013 tatil, okul var mı, tatil var mı,

Yorum Ekle

Yorumlar (2)

  1. bilal 09 Ocak 2013 Çarşamba günü yazıldı
    İnsallah yarin tatil olur;)
  2. Sanane 09 Ocak 2013 Çarşamba günü yazıldı
    Hay amk istanbulu tatil niye etmiyosun nasil gidicem ben okula sinavlarim var

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi