Gez Dolaş:
< Akaryakıt kategorisindeki tüm yazılar

Maximum Kampanyaları

Maximum Kart 6 Taksit Kampanyaları sizleri bekliyor. Maximum'un 2013 yılına özel +6 taksit kampanyalarının detayları burada..

Maximum Kampanyaları

Maximum Kart 6 Taksit Kampanyaları sizleri bekliyor. Maximum Kart ile Peşin alışverişlerinizi 6 taksitte ödeyin. 14 Aralık 2012 ve 31 Ocak 2013 tarihleri arasında yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizin sonrasında cep telefonunuza gönderilecek o alışverişe özel referans kodunu kullanarak peşin alışverişlerinizi yalnızca %4,99 ücretle 6 taksite bölebilirsiniz. Maximum Kart 6 Taksit Kampanyaları 14 Aralık 2012 ve 31 Ocak 2013 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Maximum Kart Taksit Kampanyaları
Maximum Kart 6 Taksit Kampanyaları sizleri bekliyor.
Maximum Kart ile Peşin alışverişlerinizi 6 taksitte ödeyin.
14 Aralık 2012 ve 31 Ocak 2013 tarihleri arasında yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizin sonrasında cep telefonunuza gönderilecek o alışverişe özel referans kodunu kullanarak peşin alışverişlerinizi yalnızca %4,99 ücretle 6 taksite bölebilirsiniz.
Maximum Kart 6 Taksit Kampanyaları 14 Aralık 2012 ve 31 Ocak 2013 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Maximum Kart 6 Taksit Kampanya Detayları

1. Maximum Kart 6 Taksit Kampanya kapsamında sadece yurtiçindeki işyerlerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri peşin alışverişleriniz sonrası Bankada kayıtlı cep telefonu numaranıza, yapmış olduğunuz alışverişiniz için belirlenmiş bir referans numarası gönderilecektir. Gönderilecek olan sms metninde işlem ücreti bilgisine BSMV ve KKDF dahil bir şekilde yer verilecektir.
2. Banka tarafından gönderilen referanslı sms’ler alışverişi takiben gönderilmektedir. Sms mesajının telefon veya operatör kaynaklı nedenlerle iletilememesi veya geç iletilmesinden Bankanın sorumluluğu bulunmamaktadır. Alışverişinizin ardından sms gelmemesi halinde, İnternet Şubesi, Telefon Şubesi veya Şubelerden işleminizi taksitlendirebilirsiniz.
3. Başarılı sms gönderimlerinden sonra Banka tarafından talebinizin alındığına dair sms ile geri dönüş yapılacaktır. Hatalı referans ya da anahtar kelime gönderimlerinin ardından ise Banka tarafından talebin tekrar iletilmesi için sms ile geri bildirim yapılacaktır.
4. Maximum Kart 6 Taksit Kampanya kapsamında sms mesajı almak istemiyorsanız, Bankaya bu yöndeki talebinizi isbank com tr/content/TR/Bize_Ulasin-304-364 aspx adresinden iletebilirsiniz.
5. Taksitlendirme talebinizi, alışverişinizi gerçekleştirdiğiniz kredi kartının hesap kesim tarihine kadar iletebilirsiniz. Hesap kesim tarihi gününde iletilen talepler işleme alınamamaktadır. (Uygulama kapsamındaki hesap kesim tarihi, Banka sisteminde kayıtlı olan hesap kesim tarihi olup; kredi kartı hesap özetinizin düzenlenme tarihinin hafta sonları, resmi tatiller gibi nedenlerle değişiklik göstermesi, bu uygulama kapsamında talebinizi iletmeniz gereken en son tarih olan hesap kesim tarihini değiştirmemektedir. Örneğin kredi kartı hesap kesim tarihinizin ayın 28’i olması durumunda; 28 Aralık tarihi Cuma gününe denk geldiğinden, kartınızın Aralık ayı hesap özeti 30 Aralık Pazar akşamı üretilecek, ancak sms ile taksitlendirme talebinizi en geç orijinal hesap kesim tarihinin bir gün öncesi olan 27 Aralık tarihinde iletilebileceksiniz.)
6. Taksitlendirme talebinizin gerçekleşmesi, alışverişinizin takas sistemi aracılığıyla kartınıza borç kaydedilmesine bağlıdır. Alışverişinizin takas sisteminden hesap kesim tarihinize kadar gelmemesi durumunda, sms ile talebiniz alınsa dahi talebiniz karşılanamayacaktır. İptal edilen işlemler, taksitlendirme talebi alınsa dahi taksitlendirme yapılmayacaktır.
7. Taksitlendirme talebinizi ilettikten sonra, söz konusu alışverişinizin iade edilmesi halinde; hesap kesim tarihinize kadar, taksitlendirme işleminizi Şubeler, İnternet Şubesi ya da Telefon Şubesi kanalıyla iptal edilirsiniz. Bu takdirde taksitlendirme ücreti iade edilecektir.
8. Aynı gün içerisinde iptal edilen peşin alışveriş işlemleri, taksitlendirme talebi alınmış olsa dahi taksitlendirilmeyecektir.
9. Taksitlendirme talebinin alınmış olmasına karşın; kart limitinizin işlem ücreti kadar müsait olmaması, kartınızın sonradan blokelenmesi, kartınızın hesap kesim tarihini öne çekmeniz gibi nedenlerle taksitlendirme işlemi geçekleştirilemeyecektir.
10. Taksitlendirme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ancak tüm taksitler ödendikten sonra değiştirilebilmektedir.
11. İş`te Üniversiteli Kartlar, Şirket Kredi Kartları, Vadematik Kartlar, Bayi Kartlar, Sanal Kartlar ve Ek Kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
12. Taksitlendirme talebi için 4402’ye gönderilen her sms, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.

Başlık: Maximum Kampanyaları

Diğer haberler: maximum kampanyası, maximum kampanyaları, maximum 6 taksitle kampanyalar,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi