Gez Dolaş:
< Banka kategorisindeki tüm yazılar

Yılbaşına Özel Finansbank İnternet Şubesi Hediyeleri

Finansbank yılbaşına özel bir kampanya ile sizlerin karşısında... İnternet şubesi kullananlara özel büyük hediyeler sizi bekliyor... Finansbank İnternet Şubesi Yılbaşı Kampanyaları sizleri bekliyor. Finansbank İnternet Şubesinden BonnyFood`da Yılbaşı İndirimi Fırsatını kaçırmayın. 24 Aralık 2012 ve 31 Aralık 2012 tarihleri arasında Finansbank Bireysel İnternet Şubesine giriş yapan bireysel müşterilere bonnyfood com tr`deki Yeni Yıl Hediyesi kategorisi ürünlerinde 31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli %30 indirim kuponu. Finansbank İnternet Şubesi Yılbaşı Kampanyaları 31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Yılbaşına Özel Finansbank İnternet Şubesi Hediyeleri

Yılbaşına Özel Finansbank İnternet Şubesi Hediyeleri

Finansbank Yılbaşı kampanyaları

İnternet şubesi hediyeleri

Finansbank Yılbaşı Kampanyası

Finansbank İnternet Şubesi Yılbaşı Kampanyaları sizleri bekliyor.
Finansbank İnternet Şubesinden BonnyFood`da Yılbaşı İndirimi Fırsatını kaçırmayın.


24 Aralık 2012 ve 31 Aralık 2012 tarihleri arasında Finansbank Bireysel İnternet Şubesine giriş yapan bireysel müşterilere bonnyfood com tr`deki Yeni Yıl Hediyesi kategorisi ürünlerinde 31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli %30 indirim kuponu.
Finansbank İnternet Şubesi Yılbaşı Kampanyaları 31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olacaktır.

24 Aralık 2012 ve 31 Aralık 2012 tarihleri arasında Finansbank Bireysel İnternet Şubesi`ne girin, size özel indirim kuponu kodunu bonnyfood com tr`de sipariş özeti alanına yazın ya da BonnyFood şubelerinde ödeme yaparken kullanın anında %30 indirim avantajını kaçırmayın.

2013 Finansbank Yılbaşı Kampanyaları

Finansbank İnternet Şubesi Yılbaşı Kampanya Detayları
- 24 Aralık 2012 ve 31 Aralık 2012 tarihleri arasında, Finansbank Bireysel İnternet Şubesi`ne giriş yapan bireysel müşterilere, bonnyfood com tr ve BonnyFood şubelerindeki "Yeni Yıl Hediyesi" kategori ürünlerinde 31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli %30 indirim kupon sunulacaktır.

- BonnyFood`da %30 indirim kampanyası sadece bireysel müşteriler için geçerlidir. KOBİ İnternet Şubesine, Kurumsal İnternet Şubesine ve finansbank enpara com`a yapılacak olan girişler kampanyaya dâhil değildir.

- Finansbank İnternet Şubesi Yılbaşı Kampanyadan yararlanmak için müşterilerin 24 Aralık 2012 ve 31 Aralık 2012 tarihleri arasında Finansbank Bireysel İnternet Şubesi`ne az 1 kere giriş yapmaları gerekmektedir.

- Finansbank Bireysel İnternet Şubesi`ne giriş yapanların alacağı 24 Aralık 2012 ve 31 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerli %30 indirim kupon kodunun, BonnyFood`un internet sayfasında kullanılması halinde bonnyfood com tr`nin sipariş özeti kupon kodu giriş alanına yazılması, BonnyFood şubelerinde kullanılması halinde ise ödeme yapıldığı anda kupon kodunun söylenmesi gerekmektedir.

- Finansbank İnternet Şubesi Yılbaşı Kampanyadan yararlanmak için Bireysel İnternet Şubesinden alınacak kupon kodunun aynı anda ya da aynı günde kullanılması zorunlu değildir.
- BonnyFood şubelerinin bulunduğu illerde, şubenin bulunduğu yerden 35 km. mesafeye kadar ücretsiz teslimat sağlanır. Yurtdışı hariç, yurt içindeki diğer illere kargo ile teslimat sağlanır.
- Bonnyfood şubeleri Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırşehir, Kocaeli, Malatya, Mersin, Sakarya, Tekirdağ, Trabzon illerinde bulunmaktadır.
- Bu indirim sadece "Yeni Yıl Hediyesi" kategorisindeki ürünlerde geçerlidir, kargo ve ekstra gönderim maliyetlerini kapsamaz.
- Bu kampanya diğer BonnyFood kampanyaları ile birleştirilemez. Her sipariş için bir kere indirim kupon kodu kullanılabilir.
- Finansbank İnternet Şubesi Yılbaşı Kampanya indirim kupon kodlarına Mesajlarım bölümünün kampanyalar alanından ulaşılabilmektedir.
- Finansbank İnternet Şubesi Yılbaşı Kampanyadan yararlanan müşteriler kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırlar.
- Üye marka taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitesine yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.
- Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
- BonnyFood firmasının yılbaşı, bayram ve benzeri özel günlerde hizmet verebileceği sayı ile sınırlı olarak sipariş alması ve ilave siparişleri kabul edememesi söz konusu olabilir. Bu durum Finansbank`ın sorumluluğunda değildir.

Başlık: Yılbaşına Özel Finansbank İnternet Şubesi Hediyeleri

Diğer haberler: Yılbaşına Özel Finansbank İnternet Şubesi Hediyeleri, finansbank internet şubesi hediyeleri, internet şubesi hediyeleri finansbankta, finansbank internet şubesi hediyeleri,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi