Gez Dolaş:
< Kredi Kartları kategorisindeki tüm yazılar

Paraf ile 4 Ay Ertele 6 Ay Taksit İle Öde

Paraf kart bomba gibi geliyor. 100 TL lik alışverişinize 4 ay erteleme ve 6 ay taksit imkanı sunuyor. Şimdi alıyorsunuz nisanda ödüyorsunuz... Paraf ile Beyaz Eşya, Elektronik veya Mobilya sektöründen yapacağınız, 100 TL ve üzeri alışverişlerinize, +6 Taksit ve 4 Ay erteleme ayrıcalığı!

Paraf ile 4 Ay Ertele 6 Ay Taksit İle Öde

Paraf ile 4 Ay Ertele 6 Ay Taksit İle Öde

Beyaz Eşya, Elektronik Veya Mobilya Kampanyası!

Paraf taksit kampanyası

Kampanya 06 - 31 Aralık 2012 tarihleri arasında Paraf üye işyerlerinde Paraf POS ‘ larından yapılacak taksitli işlemlerde geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında Paraf üye işyerlerinde kampanya koşullarını sağlayan işlemlere artı 6 taksit, 4 ay erteleme veya artı 6 taksit ve 4 ay erteleme seçeneği birlikte sunulacaktır.


Kampanyalardan yararlanabilmek için seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeniz gerekmektedir. Artı 6 taksit kampanyası 2 ile 6 taksit arasında geçerli olacak olup kampanya artı taksit eklenmiş olarak 12 taksit ile sınırlıdır. Erteleme kampanyası 2 ila 12 taksitli işlemlerde geçerlidir. Kampanyaya ticari kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılacak işlemler dahil edilmeyecektir. Yararlanacağınız kampanyaya ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacak olup, geriye dönük yararlandırma ya da değişiklik yapılmayacaktır.

Kampanyaya katılan sanal üye işyerlerinde sanal POS’ lardan yapılacak kampanya koşullarını sağlayan işlemler ise, artı 6 taksit ve 4 ay ertelemeli olarak gerçekleşecektir. Erteleme kampanyasını seçmeniz durumunda ertelenen tutar 4 ay sonraki Harcama Vaadinize dahil edilecektir.

Başlık: Paraf ile 4 Ay Ertele 6 Ay Taksit İle Öde

Diğer haberler: Paraf ile 4 Ay Ertele 6 Ay Taksit İle Öde, Beyaz Eşya, Elektronik Veya Mobilya Kampanyası!, Paraf taksit kampanyası,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi