Gez Dolaş:
< Akaryakıt kategorisindeki tüm yazılar

Atlasjet'ten Ultra Lüks konfor 77 TL

EkonomiPlus'taki 77 cm koltuk aralığı olan koltuklarımız, santimi 1 liradan sadece 77 TL! Atlas jet konforu, lüksü, rahatı sadece 77 liraya sağlıyor. Üstelik artık Gaziantep, Kayseri, Adana, Van ve Kars'a da uçuyor...

Atlasjet'ten Ultra Lüks konfor 77 TL

Atlasjet'ten Ultra Lüks konfor 77 TL
Atlasjet'ten Ultra Lüks konfor 77 TL


Yeni seferleriyle yolcularını Atlasjet ayrıcalıkları ile, Türkiye’nin en dakik havayolu olarak “tam zamanında” buluşturacak. Atatürk Havalimanı'ndan Kayseri, Adana ve Gaziantep; Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Van ve Kars yönüne başlayacak olan seferler, Business Class ve EkonomiPlus ayrıcalıkları Anadolu’ya da taşınıyor.

AtlasJet Ocak ayından itibaren artık Gaziantep, Kayseri, Adana, Van ve Kars'a da uçuyor...

Bu yeni hatlarla birlikte 2 Ocak - 25 Ocak 2013 arası tüm iç hat seferlerinde, koltuk sayısı kısıtı olmaksızın 7 gün önce rezervasyon yapan tüm yolcular her şey dahil EkonomiPlus ayrıcalıklarını 77 TL’ye, Business Class konforunu 177 TL’ye sunuyor.
Yani EkonomiPlus'taki 77 cm koltuk aralığı olan koltuklarımız, santimi 1 liradan sadece 77 TL!77 TL EkonomiPlus ve 177TL Business Class bilet şartları:
- 02 -25 Ocak 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek iç hat tarifeli uçuşlarında, en geç, 7 gün öncesinden almak kaydı ile EkonomiPlus için 77 TL, Business Class için 177 TL fiyatı geçerli olacaktır. (Ercan ve diğer dış hat uçuşlarında uygulanmaz)
- Başka indirimlerle birleştirilemez.
- Gençlik ve Yaşlılık indirimleri uygulanmaz.
- Bebek ücreti 10 TL’dir.
- Bu fiyat sadece online (web, mobil) Atlasjet sayfalarından satılan biletlerde geçerlidir, çağrı merkezi ve acentelerimizden alınan biletlerde hizmet bedeli değişiklik gösterebilir.

Başlık: Atlasjet'ten Ultra Lüks konfor 77 TL

Diğer haberler: 77 cm 77 tl, en ucuz uçak bileti, uçak bileti fiyatları, atlasjet uçak bileti fiyatları,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi