Gez Dolaş:
< E-Ticaret kategorisindeki tüm yazılar

Darty'de 50 TL Hediye

Darty.com.tr de world Puanlılara 50 TL Hediye sizler için. Tüm telefonlarda kullanabileceğiniz bu kampanya müşterilerini bekliyor World’e özel Darty.com.tr’de Tüm Cep telefonlarında 50 TL worldpuan! Üstelik peşin fiyatına 11 taksitle...

Darty'de 50 TL Hediye

Darty'de 50 TL Hediye
Kampanya Detayı:

Darty.com.tr’den online satın alınacak tüm cep telefonlarında World’e özel 50 TL değerinde Worldpuan kampanyası 7-12 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerlidir.
50 TL değerinde Worldpuan kazanma imkanı sadece peşin fiyatına 11 taksit seçeneğinde geçerlidir.(Kampanya Darty mağazalarında geçerli değildir.)
Peşin satışlarda ve diğer taksit seçeneklerinde 50 TL değerinde Worldpuan kazanılamayacaktır.
Outlet ve teşhir cep telefonları kampanya kapsamında değildir.
Kampanya sadece www.darty.com.tr web sitesi üzerinde satılan cep telefonlarında geçerlidir. Diğer ürünler kampanya kapsamında değildir.


Kampanya süresince her bir müşteri bir kez ve maksimum 50 TL değerinde Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Farklı Worldcardlar kullanılarak birden fazla ve/veya 50 TL üzerinde Worldpuan kazanılamaz.
Kazanılan Worldpuan'lar 20 Aralık 2012 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir.
Worldpuan’ların son kullanma tarihi 01 Ocak 2013'tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 02 Ocak 2013 tarihinde geri alınacaktır.
Business kartlar, Banka Kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Son müşterilerin kampanyadan azami yararlanabilmesi için toplu satışlar ve ürünler stoklarla sınırlıdır.
Darty.com.tr’den online satın alınacak tüm cep telefonlarında World’e özel 50 TL değerinde Worldpuan kampanyası başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyada daha önce Darty Mağazaları ve Darty.com.tr tarafından verilen kurumsal hediye çekleri kullanılamaz.
Mağazalarımızda geçerli olan erteleme kampanyaları WEB Mağazamızda geçerli değildir.
Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte TEB Worldcard’lar dahildir.

Başlık: Darty'de 50 TL Hediye

Diğer haberler: Darty'de 50 TL Hediye, 50 tl hediye, darty den hediye 50 tl, darty, world puan,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi