Gez Dolaş:
< AVM kategorisindeki tüm yazılar

Sanko Park AVM Çekiliş Kampanyası

Sanko Park AVM 4. yılını süper bir kampanyayla kutluyor. 4. yılının etkileri dahili düzenlecek olan çekiliş kampanyasına sizde katılın kazançlı çıkın... Gaziantep Sanko Park AVM 'den (Sanko Park Alışveriş Merkezi) alışveriş yapın, Jeep Compass otomobil kazanma fırsatı yakalayın...

Sanko Park AVM Çekiliş Kampanyası

Sanko Park AVM Çekiliş Kampanyası

Sanko Park 4.yaşını 4x4’lük kampanya ile kutluyor... 16 Kasım 2012 - 20 Ocak 2013 tarihleri arasında Gaziantep Sanko Park Alışveriş Merkezi (Sanko Park AVM) içerisinde bulunan mağazalardan 75 TL ve katları tutarında (Her 75 TL için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan ve danışma noktalarından fiş/fatura ibraz ederek Sanko Park Kart başvuru formunu doldurduktan sonra kampanya ile ilgili bilgisayar çıktısı alanlar 2012 model Jeep Compass otomobil kazanma şansı yakalıyor.

Sanko Park AVM Çekiliş KampanyasıHediyeler:
1 Kişiye 2012 model Jeep Compass Otomobil

Çekiliş Tarihi: 25.01.2013 Saat:15.00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Kazanan talihliler 29.01.2013 tarihinde Posta Gazetesi Güney ekinde ve Sanko Park AVM içerisindeki pano ve ekranlarda duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. 13.02.2013 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 28.02.2013 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez. Kampanyaya sadece Sanko Park Kart sahipleri katılabilir.

Önemli: İkramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur. Mutlaka Saklayınız.

Zeugma Alışveriş Merkezi, Jones Long Lasalle Yönetim personeli, Sanko Park mağaza personeli, Sanko Güvenlik ve Orion Temizlik çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Sanko Park AVM’yi veya www.sankopark.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz.

Başlık: Sanko Park AVM Çekiliş Kampanyası

Diğer haberler: Sanko Park, Gaziantep Sanko Park, Sanko Park Kampanya, Sanko Park Çekiliş, Sanko Park Araba Çekilişi, Sanko Park Jeep Çekilişi, Sanko Park Jeep Compass Çekiliş Kampanyası - Sanko Park AVM Çekilişi, Sanko Park Çekilişi,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi