Gez Dolaş:
< Banka kategorisindeki tüm yazılar

Asya Card ile Umre Fırsatı

Umre seyahatlerine gitmek hiç bu kadar kolay olmamıştı 6 Taksit imkanıyla Asya Card sizleri bekliyor. Umre Seyahatlerinizde Asya Card`a Özel Peşin Fiyatına 5 Taksit veya +6 Taksit Fırsatını kaçırmayın. 30 Eylül 2013 tarihine kadar Umre planlarınızı Asya Card ile yapın, anlaşmalı acentelerde peşin fiyatına 5 taksit veya +6 taksit fırsatından yararlanın. Asya Card Umre Seyahatlerinde 6 Taksit Kampanyası 30 Eylül 2013 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Asya Card ile Umre Fırsatı

Umre Seyahatleri
Asya Card Umre Seyahatlerinde 6 Taksit Kampanyası sizleri bekliyor.
Umre Seyahatlerinizde Asya Card`a Özel Peşin Fiyatına 5 Taksit veya +6 Taksit Fırsatını kaçırmayın.
30 Eylül 2013 tarihine kadar Umre planlarınızı Asya Card ile yapın, anlaşmalı acentelerde peşin fiyatına 5 taksit veya +6 taksit fırsatından yararlanın.
Asya Card Umre Seyahatlerinde 6 Taksit Kampanyası 30 Eylül 2013 tarihine kadar geçerli olacaktır.


Asya Card Umre Seyahatlerinde 6 Taksit Kampanya Detayları
• Asya Card Umre Seyahatlerinde 6 Taksit Kampanyası 20 Kasım 2012 ve 30 Eylül 2013 tarihleri arasında kampanyaya dahil olan anlaşmalı Umre acentelerinden yapılan taksitli harcamalarda geçerlidir.
• Asya Card Umre Seyahatlerinde 6 Taksit Kampanya dönemi boyunca yapılan tek çekim işlemler kampanyaya dahil değildir.
• Asya Card Umre Seyahatleri Kampanya kapsamında 2,3,4 ve 6 taksitli alışveriş yapan müşterilerin alışveriş sliplerinde kampanyadan faydalandıklarına dair bir mesaj yer alacaktır.
• Asya Card Umre Seyahatlerinde +6 Taksit kampanyası 2-3-4 ve 6 taksit aralığındaki taksit sayılarında geçerli olup, +6 taksit uygulaması ile birlikte en fazla 12 taksit imkanı sağlanacaktır.
• Peşin fiyatına 5 taksit kampanyası sadece 5 taksitli olarak yapılan işlemlerde geçerli olacak ve 5 taksite ilave herhangi bir ilave taksit tanımlanmayacaktır.
• Asya Card Umre Seyahatleri 6 Taksit Kampanya kapsamındaki üye işyerlerinin listesi asyacard com tr’de yayınlanmaktadır. Business kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
• Asya Card Umre Seyahatlerinde 6 Taksit Kampanya ilgili üye işyerinde devam etmekte olan bir başka Bank Asya kampanyası ile birleştirilemez.
• Asya Card Umre Seyahatleri Kampanyaya katılacak olan asıl ve ek kart müşterilerin kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibari ile kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekmektedir. Hakkında haciz işlemi başlatılmış, bir dönemden fazla borç gecikmesi olan kredi kartı hesapları, bu ve benzeri durumlardan doğan idari ve kanuni takipteki hesaplar, kart sahibinin vefat bildirimi yapılmış hesaplar ve aynı tarihte tüm kartlarında iptal kart blokesi bulunan kişiler kampanyaya katılamazlar.

Başlık: Asya Card ile Umre Fırsatı

Diğer haberler: asya card, umre, umre kampanyası, taksitli umre, ,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi