Gez Dolaş:
< Haberler kategorisindeki tüm yazılar

24 Ekim Arefe Günü Nereler Açık?

24 Ekim günü Kurban Bayramı'nın arefesinde ptt'ler, bankalar, imkb, adliyeler, hastaneler, poliklinikler, devlet daireleri, eczaneler açık mı, yoksa kapalı mı? işte cevabı

24 Ekim Arefe Günü Nereler Açık?

Kurban bayramı dolayısıyla 24 Ekim çarşamba günü tam gün tatil ilan edildi. 29 Ekim Cumhuriyet bayramıyla da birleşince toplamda 6 gün tatil kaçınılmaz oldu.

Arefe günü yarım gün tatil edilirdi normalde fakat bu sene Bakanlar Kurulu kararı ile Arefe Günü yani 24 ekim 2012 çarşamba günü tam gün tatil edildi. Bu, idari tatil olduğu için özel sektör saat 13.00 'a kadar açık olacaktır.

Bu demek oluyor ki toplamda 6 gün boyunca bankalar kapalı.

PTT şubeleri de resmi tatil nedeniyle arefe günü, kurban bayramı günleri ve cumhuriyet bayramında da kapalı olacak.

İMKB'de bayram tatili nedeniyle yarın yarım işlem günü yapılacak. İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) ve Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası'nda (VOB) yarının yarım gün resmi tatil olması dolayısıyla işlem saatleri yeniden düzenlendi.

İstanbul Eczacı Odası Yönetim Kurulu açıklaması ile eczaneler arefe günü tam gün hizmet vermeye devam edecek.

İdari tatil nedeniyle adliyelerin de kapalı olacağı tahmin edilmektedir, devlet dairesi olduğu için bu böyle düşünülmektedir.

Hastanelerin acil servisleri arefe günü ve bayram günleri tabiki açık olacaktır, fakat polikliniklerin de bayram nedeniyle tatil olduğu tahmin edilmektedir.

Noterlerin yarım günü açık olacağı tahmin edilmektedir.

Başlık: 24 Ekim Arefe Günü Nereler Açık?

Diğer haberler: 24.10.2012 de ankarada açik noterler, vakifbank 24 ekim mesai açik mi, baanka, 24 10 2012, 24.10.2012 de ankarada açik noterler, 24 ekim, arefe günü, arife günü, arefe günü bankalar açık mı, arefe günü borsa açık mı, arefe günü adliye açık mı, arefe günü eczane açık mı, arefe günü hastaneler açık mı, 24 ekim 2012, 24 ekim ptt açık mı, arefe günü ptt açık mı, arefe günü postaneler açık mı, arefe günü postaneler,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi